SPA DIAMOND BLACK

Тут Вас чекає незабутній відпочинок

Час роботи басейну і джакузі: з 10:00 до 22:00

Час роботи комплексу бань: з 18:00 до 22:00

Абонемент для гостей готелю: Входить у вартість проживання

Абонемент для тих, хто не проживає в готелі: 500 грн — дорослий, 250 грн — дитина (6-12), до 5 років — безкоштовно. В абонемент включено користування спа-центром та панорамним басейном з підігрівом.

Оренда халата на весь період проживання – 100 грн для дорослого, 50 грн для дитини

SPA в готелі DIAMOND BLACK включає Басейн і джакузі, Римську сауну, Фінську сауну, аромасауна, Масажний кабінет

Басейн і джакузі

Басейн з підігрівом і гідромасажем, затишно облаштований шезлонгами – це ідеальне місце для відпочинку в будь-який час року. Розмір басейну – 15х7х1.5, підігрівається до 30 градусів, поруч дитячий басейн -подогревается до 35 градусів.

Римська сауна

Римська сауна – це особливе приміщення, яке має особливу систему обігріву. Обігрівається приміщення сухим гарячим повітрям, від 45 до 65 градусів, це парильна кімната з підігріваються мармуровими лежаками і підлогою.

Аромасауна

Всім відомо, що в теплоті ефірні масла дуже успішно впливають на весь організм. Вони знімають втому, допомагають розслабитися і надають оздоровчий ефект. В арома сауні тіло інтенсивно дихає і ефірні масла проникають в кожну клітина організму, наповнюють його корисними речовинами.

Финська сауна

Відмінність фінської сауни полягає в тому, що температура в парилці може досягати 130-160оС, що значно перевищує температуру в російській лазні. Так само різниця у вологості повітря в парильні: якщо в російській лазні цей показник досягає 90%, то фінська сауна має вологість не більше 20-25%.