ТУРБОТА ПРО ДІТЕЙ

Дитяча кімната, ліжечко, стільчик для годування – безкоштовно!

Готель Diamond Resort Bukovel радий вітати маленьких гостей. Спеціально для них обладнана простора і світла ігрова кімната. Яскравий, барвистий дизайн в поєднанні з художнім розписом створюють чарівну і радісну атмосферу.

У кімнаті дотримані заходи безпеки, а також організована зона як для активних ігор з є гірка і багато вільного простору, так для спокійної гри з великою кількістю іграшок. Дитячий ігровий працює щодня з 10:00 до 22:00.

Тут Ваші діти зможуть весело і безпечно провести час і знайти нових друзів. Для комфортного здорового сну малюків та їхніх батьків безкоштовно надається дитяче ліжечко. А в ресторанах нашого готелю можна скористатися стільчиком для годування.

Великий відкритий басейн

Ідеальна прохолода для теплої погоди

У теплу пору року великий відкритий басейн – улюблене місце відпочинку для дітей і дорослих. Басейн має функцію підігріву і ми намагаємося підтримувати максимально комфортну температуру. Також є безпечна дитяча частина басейну, що значно полегшує відпочинок з дітьми. Відпочити можна на обладнаній шезлонгами території, або на літньому майданчику ресторану.

Користування басейном:

Для гостей готелю — входить у вартість проживання

Для тих, хто не проживає в готелі — 500 грн — дорослий, 250 грн — дитина (6-12), до 5 років — безкоштовно.