РЕСТОРАННИЙ КОМПЛЕКС DIAMOND

Гармонія авторської кухні і дизайнерських інтер’єрів

У світі величезна безліч смаків, і місія нашого ресторанного комплексу – познайомити гостей з усім гастрономічним різноманіттям. Насолоджуйтеся вишуканим смаком страв від одного з кращих шеф-кухарів Буковеля. Кожна страва – це гастрономічний шедевр, адже для вдосконалення класичних рецептів шеф-кухар використовує авторські креативні методи приготування і сучасні тенденції в сфері кулінарії.

У багатосторінковому меню зібрані інтернаціональні хіти: традиційні закарпатські страви, звичні кожному домашні страви в авторському виконанні, європейські закуски, американські стейки, італійська паста, а також безліч інших страв з м’яса, риби і овочів.

DIAMOND BLACK

Ресторан європейської кухні

Ресторан працює з 10:00 до 23:00 (кухня до 22:00, бар до 23:00)

Час сніданку: з 09:00 до 11:00

Кухня: європейська

Кількість місць в залі: 150

Ресторан DIAMOND RESORT BLACK – тут на вас чекають страви високої кухні. Дизайн приміщення в сучасному стилі виконаний в темних тонах. Гармонійне поєднання дерева і каменю в обробці, якісних меблів та приглушеного освітлення дарують відчуття свободи і легкості. Тут в стриманій та елегантній атмосфері буде комфортно провести і час з друзями, і відсвяткувати урочистість, і організувати ділову зустріч.

Меню ресторану
Бар

DIAMOND WHITE

Ресторан української та закарпатської кухні

Ресторан працює з 10:00 до 22:00 кухня, бар до 2